• تلفن09027508585
  • ایمیلinfo@dubai724.com
  • آدرسTower plaza floor 19 Dubai
  • ساعتهای آزادمشاوره و پشتیبانی 24 ساعت
  • تلفن09027508585
  • ایمیلinfo@dubai724.com
  • آدرسTower plaza floor 19 Dubai
  • ساعتهای آزادمشاوره و پشتیبانی 24 ساعت

درباره ما

Dubai 724 یکی از بهترین مشاوران کسب و کار در دبی است. ما مورد اعتماد بسیاری از کارآفرینان و صاحبان مشاغل در سراسر دنیا هستیم .می توان گفت که dubai 724 مرجعی است که میتواند پاسخگوی بسیاری از نیازهای شما همراهان عزیز در کشور امارات باشد. ما از راه اندازی کسب و کارتان تا باز کردن حساب بانکی و مستقر شدن در دفتر مورد نظر همراهتان خواهیم بود. مفتخریم که تا به امروز توانسته ایم همه مشتریان خود را در ارائه خدمات راضی نگه داشته تا تجربه ای بی نظیر را با ما تجربه کنند.

در حال حاضر، این موسسه خدمات متنوع مهاجرتی از قبیل مهاجرت کاری، خرید ملک در خارج از کشور، ثبت شرکت در امارات و کشورهای خارجی ، مهاجرت تحصیلی و اخذ نوبت سفارت آمریکا در امارات و کشور عمان را به متقاضیان عزیز ارائه می‌دهد.

تلاش کرده ایم تا با ارائه مشاوره و راه حل های جامع و قدرتمند برای طیف گسترده ای از شرکت ها اعم از استارت آپ ها و کشورهای چند ملیتی، پاسخگوی انواع نیازها باشیم و به رشد و ارتقا هرچه بیشتر آنها کمک کنیم.

کارشناسان با تجربه ما در دبی 724 با بررسی دقیق کسب و کار شما راه حل ها و برنامه هایی بینظیر و متناسب با اهدافتان ارائه خواهند داد تا بتوانید با به کارگیری یک استراتژی خاص برای گسترش تجارت خود در امارات وارد عمل شوید.

ما متعهدانه همراهتان هستیم تا بتوانید کسب و کاری هرچه تاثیر گذارتر راه اندازی کنید. در پروسه بازگشایی حساب بانکی شما در امارات یاریتان میدهیم تا در نهایت، قدرتمند وارد بازار امارات شوید.

در همین مسیر dubai 724 برای دستیابی به اهداف خود و جلب رضایت مشتریان، با به کارگیری تجربه و تخصص بیش از 50 کارشناس کارآزموده توانسته نیاز طیف­ های مختلف بازار را با کمترین هزینه و بیشترین سرعت برآورده سازد. دبی 724 با افتتاح دفتر مرکزی در کشور امارات و نمایندگی در میهن عزیزمان (تهران ، اصفهان ) خدمت رسانی به مشتریان را با بهترین کیفیت ممکن ساخته است. وجه تمایز ما، ارائه خدمات تخصصی بازرگانی در کنار خدمات دیگر است.

تجربه اندوخته شده از سال­‌ها فعالیت در امر واردات، صادرات، حمل و نقل بین‌المللی رضایت همکاران تجاری را برایمان به ارمغان آورده است. تلاشمان بر این است تا رعایت موازین قانونی را سرلوحه فعالیت‌هایمان قرار دهیم.

پشتیبانی دبی